החזר על ייעוץ מומחה במכבי

כל העולם, על כל בעיותיו ומצוקותיו מתגמד לגמרי כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם בעיה רפואית מורכבת. אנחנו מוכנים לשלם כל הון שבעולם על מנת לפתור את הבעיה שלנו בעזרת מיטב המומחים. הבעיה היא שלעיתים דווקא הכסף, שהופך פתאום לנושא זניח ובלתי חשוב בעליל, הוא זה שעוצר אותנו ומונע מאתנו לקבל את הטיפול הטוב ביותר. כי אם אין לנו את הכסף, במובן הכי טכני של המילה, אנחנו פשוט לא יכולים להתקדם לשום מקום.

אך המבוטחים בביטוחים המשלימים של קופות החולים יודעים. כי אם יצטרפו לתוכניות המתאימות, הם יקבלו יותר וייהנו מסל מורחב. סל שיעניק להם את התמיכה הטובה ביותר במקרים אשר בהם יש צורך להגיע אל המומחים הגדולים. כך הם יוכלו לבצע ניתוחים באופן פרטי אצל מומחים בתחומים הספציפיים ואף לקבל החזרים על ייעוץ עם מומחים.

פונים אל פרופ' דן פליס

כאשר מדובר בבעיה הקשורה לאחד מהתחומים הבאים:

  • אף אוזן גרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסתות
  • ראש-צוואר ואונקולוגיה
  • שחזורים באזור הראש והצוואר
  • כירורגית בסיס הגולגולת
  • בלוטת התריס ויותרת התריס

פרופסור דן פליס – הוא הכתובת.

מדובר בפרופסור אף אוזן גרון, מנהל מערך אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר, פה ולסתות ומנהל המרכז הבין-תחומי לכירורגיה אונקולוגית של הראש והצוואר במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב) – המחלקה הגדולה ביותר בארץ.

פרופסור דן פליס הינו רופא ומנתח אף אוזן וגרון, מומחה בינלאומי במיוחד למחלות בגרון, בצוואר, בפנים ובפה, בעצמות הלסת והסינוסים ובבסיס הגולגולת.

חברי קופות החולים יודעים כי יבואו לקראתם במקרה שיעלה צורך בפרוצדורה ניתוחית. או אז ייבחנו אפשרויות המימון והכיסוי אשר מגיעות להם במסגרת קופת החולים.

מתייעצים עם המומחים

לעיתים, אנחנו לא ממש רגועים לאחר האבחנה הראשונה שקבלנו ואנחנו מעוניינים לקבל ייעוץ מרופא או מומחה נוסף באותו תחום. בקופת חולים "מכבי" קיימת האפשרות לקבל החזר על ייעוץ מומחה, זאת בהתאם לתכנית הביטוח.

החזר על ייעוץ מומחה בהתאם לתכניות הביטוח השונות

  • סל בסיסי – ישנו הסל הבסיסי אשר המבוטחים שלו אינם זכאים ליהנות משירות זה של ייעוץ נוסף על ידי מומחה.
  • מכבי כסף – מבוטחים שבחרו במסלול של מכבי כסף, זכאים להתייעצות אחת בשנת חברות עם רופא מנתח המופיע במדריך השירותים ואינו רופא מכבי בקהילה.
  • מכבי זהב – מבוטחים שבחרו במסלול המשודרג של מכבי זהב יכולים ליהנות משלוש התייעצויות סך הכל בשנת חברות, עם רופאים המופיעים במדריך השירותים ברשימת היועצים בשירותי הבריאות הנוספים.
  • מכבי שלי – המסלול המשודרג עוד יותר זהו 'מכבי שלי'. המבוטחים במסלול זה זכאים בנוסף לזכויות הנובעות ממכבי זהב: לבני 65 ומעלה: תוספת של שני ייעוצים בשנת חברות עם רופאים המופיעים במדריך השירותים שאינם רופאי מכבי בקהילה, או ייעוץ אחד בתחום אפוטרופסות גוף.

וכשאנחנו פונים אל המומחים הנכונים, אנחנו באמת יכולים להיות רגועים.

לקריאה על הנחיות והדרכה לפני ניתוח ומסמכים להורדה

השארת תגובה